Nabízíme Vám cestu posílení nervového, hormonálního a imunitního systému ruskou metodou profesora Dorogova.

     Tento preparát je určený k léčbě řady onemocnění, především k léčbě nádorových onemocnění resp. problémy s nervovým systémem, kdy tělo je špatně jím řízeno. Vzniknou-li v organismu rakovinné buňky, pak je systém špatně řízen. Nejsou-li tyto buňky již v zárodku eliminovány imunitním systémem, znamená to, že imunitní systémem organismu tyto buňky (nádory) nevidí. Proto lékaři cestou chemoterapie, ozařováním nádoru a jinými cestami se snaží nádor pro imunitní systém zviditelnit. Dosáhneme-li toho, že rakovinové buňky v nádoru poškodíme, pak to již záleží na síle imunitního systému, aby tyto poškozené buňky uviděl a mohl je následně zničit, tak jako u zdravého organismu. ASD umí nejen odhalit rakovinové buňky, ale i významně iniciovat imunitní systém a to čistě přírodní cestou. Dostaneme-li ASD do organismu, odkryje právě tyto rakovinové buňky a aktivizovaný imunitní systém je, pak umí následně napadnout a zlikvidovat na rozdíl od chemoterapie, která naopak zatěžuje s vysiluje imunitní systém.

ASD obecně podporuje a aktivizuje Váš imunitní systém, proto je vhodný pro celou řadu onemocnění.

Potravinový doplněk ASD Vám zlepší zdravotní stav a může Vám pomoci se zbavit řady civilizačních chorob. Doplněk významným způsobem aktivuje imunitní systém a nervový systém a tím následně pomáhá postiženým orgánům. Zdrojem výroby nejsou rostliny, ale živočichové žijící ve volné přírodě. Nejsou tudíž zatíženi žádnou chemickou zátěží. Základní surovina se usuší, rozemele a pak řadou výrobních procesů, zejména však sublimací se získávají z této suroviny léčivé látky, respektive látky, které pomáhají modulovat především náš imunitní systém.


Vaše tělo, Váš imunitní systém nádor(y) nevidí, proto nereaguje a nádor nelikviduje. Proto lékaři chemoterapií, ozařováním či jiným způsobem se snaží zviditelnit nádor pro imunitní systém. ASD dělá to samé, ale na čistě přírodní bázi. Iniciuje Váš imunitní systém, který potom sám rozhodne, jak a kde v těle zasahovat vůči již nepřátelským nádorům.


Jakým způsobem postupujeme v komunikaci s klientem:

    Při osobní schůzce s klientem můžeme provést diagnózu autonomního nervového systému, abychom pak na základě metody variability srdečního rytmu mohli zjistit, případně eliminovat důvody vzniklého onemocnění. Měřením zjistíme, zda nemoc vznikla z důvodu přetíženého nervového systému, kdy rizikové faktory zatěžující náš organismus překročily podmínky pro udržení zdraví a tím vzniká nemoc. Případně pochází-li nemoc primárně z postiženého orgánu. Následně po této diagnóze a po seznámení se s anamnézou klienta navrhujeme klientovi celostní terapii.

Tímto preparátem můžeme pomoci s léčbou u těchto nemocí:

-         tuberkulóza

-         gynekologické problémy s myomy, cystami

-         léčena je i kandidóza, cervikální eroze, onemocnění prsu a neplodnost

-         kožní nemoci, včetně psoriázy

-         onemocnění centrálního nervového systému

-         oftalmologie (pouze zánětlivé onemocnění)

-         zánětlivé onemocnění uší

-         onkologická onemocnění resp. velmi dobré jsou výsledky u nádorů, kde jsou ve sliznicích orgánů

-         cévní onemocnění (hypertonie, křečové žíly atd.)

-         nemoci jater a žlučovodů

-         nemoci žaludečně střevního traktu (vředy žaludku a dvanácterníku, koliky, vyhubení střevní mikroflóry, Crohnova nemoc atd.).

-         artróza, artritida

-         zbytnění prostaty

-         impotence

-         srdeční nemoci

-         paradentóza

-         problémy s imunitním systémem

-         parazitární napadení

-         nemoci urogenitálního systému

-         dna a revmatismus

-         záněty lymfatického systému

-         pohlavní nemoci (trichomoniáza, chlamydie, herpes)

-         mírná obezita


 Preparát se podává s vodou (převařenou nebo přímo z kohoutku nebo se silným čajem – záleží na nemoci a reakci organismu).

Co je základem celostní nabídky terapie:

     Klientovi je nabídnuta práce na nejen na úrovni léčby těla, ale i terapie na úrovni vědomí a podvědomí. Je na klientovi jakou strukturu terapie a postupné práce na svém zdraví zvolí. Po vzájemné dohodě je pacientovi nabídnuta kombinace potravinových doplňků v určitém množství a čase s výpočtem předpokládaných nákladů na léčbu nebo potravinový doplněk ASD a návazné terapie. Je na pacientovi jakou kombinaci využije. ASD přípravek je zabalen do 100 ml skleněné lahvičky. Klient obdrží postup, jak doplněk dávkovat např. 1x resp. až 4x denně. Doplněk se pije vodou naředěný vodu ve 50/100/150 ml vody. Klient je obeznámen s počtem dávek na každý den například v 8, 12, 16 a 20 hodin na celý týden. Po týdnu, kdy klient může denně konsultovat svůj stav s terapeutem, se po týdnu stanoví nové dávkování na další týden. Doplněk se poje na lačno a nesmí se jíst dříve než 30 minut po aplikaci a nebo až 2 hodiny po jídle.

Upozornění:

 po dobu terapie je výslovně zakázána jakákoliv konsumace alkoholu, žádná souběžná antibiotika a pokusit se o zvýšení objemu v pitném režimu

Uvádím příklad s různým dávkováním:

-         modrý graf pro lehčí nebo krátkodobá onemocnění

-         hnědý graf pro rakovinu s malým či jedním nádorem

-         zelený graf pro rakovinu s metastázami   


    Je na úvaze klienta v jaké struktuře a jak dlouho bude pracovat dle námi navržené terapie. Délka léčby je u každého klienta individuální. Klientovi nabízíme možnost dlouhodobé léčby i kontroly léčby. Úspěšnost léčby je objektivně měřitelná a kontrolovatelná na stavu autonomního nervového systému. Jde o léčbu rozšířenou především v Rusku a jeho bývalých satelitech.


Postup a aplikace:

Zdravím Vás,

Rád bych Vám pro informaci nabídl doplňkovou, ale velmi účinnou terapii.

To, co Vám můžeme nabídnout já a moji kolegové, je ruský přípravek, se kterým se dosahují velmi dobré léčebné výsledky u různých nemocí i druhů rakovin.

V příloze Vám posílám krátký leták. Jde o tekutý orálně užívaný preparát, který vozím z Ruska a pro využívám u svých pacientů resp. pacientů svých kolegů lékařů. V Rusku resp. na východě je velmi hojně používán s opravdu až zázračnými výsledky. Sám ho preventivně užívám, byť je tento preparát původně určen pro veterinární účely.

Pokud bude chtít, velmi rád Vám poskytneme maximum informací a našich služeb. Používá se v kapkách na lačno v převařené nejlépe studené vodě, to ještě upřesníme. Protože jeho jedinou nevýhodou je zápach, který může někomu vadit. Co je důležité, jde o čistě přírodní produkt, který je 100% vyráběn živočišných surovin z čisté ruské přírody.

Pokud to budete chtít vyzkoušet, bylo by to dobré udělat, co nejrychleji. Můžeme se sejít, ukážu Vám, jak se přípravek používá, můžete si to sami vyzkoušet. Přinesu jedno otevřené balení, abyste si mohli vyzkoušet. Sám a moji rodinní příslušníci užívají preventivně a také budu mít jedno balení uzavřené pro případ Vašeho zájmu.

Vyslechneme si Vaši maximálně kompletní diagnózu a navrhneme dávkování. Ve Vašem případě předpokládám rovnou vyšší dávky první 3 dny ráno, v poledne a večer. Přivedu svou kolegyni původem z Ukrajiny, která navrhne tento léčebný postup a ten se bude měnit po těch 3 dnech resp. po týdnu, pokud pacient nevolá sám. To, že ASD začalo zabírat, se pozná v okamžiku, kdy se tělo začne zbavovat cizorodých látek, pak se dělá 2-3 denní pauza. Je velmi potřebné, aby pacient s námi maximálně komunikoval telefonem, skypem, mailem.

ASD by mělo být skladováno ve tmě v pokojové teplotě. Pokud je otevřeno, tak doporučujeme ho, co nejlépe uzavřít a uskladnit v lednici pro omezení vypařování. Jehlu nevyndávejte a stříkačku vracejte do jehly, funguje jako uzávěr. Balení je většinou podle dávkování spotřebováno do 1- 3 měsíců. Může být však skladováno déle. Sedlina, která je v roztoku vytvořena je součástí přípravku. Pouze dávejte pozor, abyste si neucpali jehlu.

Upozornění: po dobu terapie je výslovně zakázána jakákoliv konsumace alkoholu

Cena jednoho 100 ml balení je 2900,- Kč. V ceně toho přípravku je zdarma měření na diagnostickém zařízení KARDiVAR , které diagnostiku stav autonomního nervového systému, před léčbou, v průběhu a po léčbě. Je to činěno především z toho důvodu, abychom mohli při dalším měření sledovat adaptaci organismu v případě koupě ASD. Další informace o této metodě najdete na mých partnerských stránkách www.uzdravení.eu, www.HRVKlinik.eu a www.drkucera.eu.

Pokud budete chtít, jsem připraven, co nejrychleji Vám tyto služby poskytnout. Léčba rakoviny většinou trvá několik měsíců a je potřeba i další nutné fáze léčby dohodnout. Důležité je v jakém je rakovina stádiu a jak na léčbu pacient reaguje.

Opatrujte se a dejte vědět.

V případě Vašeho zájmu mne můžete mě kontaktovat pomocí telefonů a e-mailů uvedených na záložce Kontakt


Webdesign, programování a správa Infinetum

Rekonstrukce bytů Prodej moderního umění Ofsetový tisk letáků